Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Targi we WŁOSZECH / WSPÓŁPRACA

Dział: Turystyka biznesowa


Data wstawienia:  2019-10-21 00:18:22
Data ważności:  2020-10-20

Włochy są jednym z bardziej atrakcyjnych rynków w Europie Południowej - wielkie centra kulturalne, handlowe i biznesowe, takie jak Rzym, Mediolan, Turyn, Bolonia, Rimini, Florencja. Tysiące inwestorów zagranicznych z całego świata oraz miliony odwiedzających ... Największe centra handlowe Włoch i szansa na sukces w handlu zagranicznym. Więc jeśli : - potrzebujesz bezkonfliktowej osoby z biegłą znajomością języka włoskiego do współpracy podczas targów branżowych, - tłumacza, który ułatwi w skuteczny sposób komunikację z potencjalnym włoskim klientem, - konsultantki, która przeprowadzi wstępne rozmowy i zapozna się bezpośrednio z oczekiwaniami klienta, celem nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz zwiększenie obrotów Państwa firmy za granicą. Doświadczenie w branży: > spożywczej > meblarskiej > maszyn przemysłowych > jubilerskiej > chemicznej > turystycznej > ślubnej > produktów i wyrobów bezgluteinowych > usług pogrzebowych > ceramicznych > produktów kosmetycznych, do pielęgnacji urody > cukierniczych > gier hazardowych > obuwniczych > galanterii skórzanej. Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, pertraktacjach handlowych, negocjacjach. Oferuję stały i bezpośredni kontakt z klientem włoskojęzycznym (telefoniczny, mailowy bądź osobisty). W imieniu i na rzecz Zlecającego wykonuję wyjazdy służbowe. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i wszystkie pozyskane informacje są poufne.

Ofertodawca

Firma:  SYLWIA DE ROSA
E-mail:  commerciale.rimini@libero.itPowrót do działu Turystyka biznesowaPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Villa Skomanda
GRUZJA - WYSOKIE GÓRY I MALOWNICZE DOLINY
ROMANTYCZNA WYPRAWA DO GRUZJI 2020
Spływy kajakowe - Augustów, Pojezierze Augustowskie
Willa Cicha Woda Murzasichle
Andrzejki w Pradze z dyskoteką na statku
Ośrodek Stawiska Kaszuby
Targi we WŁOSZECH / WSPÓŁPRACA
Sankt Petersburg - wycieczka
Włochy 2020 - wycieczka
Narty w Alpach przy wyciagach okazja
Imprezy okolicznościowe: wesela, bankiety, urodziny, przyjęc
Bal Sylwestrowy
Zabawa Andrzejkowa
Poszukuje stazysty ,menagera w turystyce zagranicznej.
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij