Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Aktywne wczasy dla seniorów

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2014-03-13 12:27:44
Data ważności:  2015-03-13

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę aktywnego wypoczynku dla seniorów, na Orawie, w okolicach Rabki Zdrój. Nasz pakiet pobytowy to 14 dni, wypoczynku, relaksu i dobrej zabawy. Korzyści z aktywnego pobytu to: · Odbudowanie formy fizycznej, poprzez zajęcia Nordic Walking, basen, spacery w strefie mikroklimatu (ogólnodostępna tężnia - inhalatorium na wolnym powietrzu). · Odprężenie i zrelaksowanie, dzięki masażom i korzystaniu z sauny. · Poznawanie walorów i atrakcji turystycznych Orawy i Podhala. · Rozkosz dla podniebienia, "Kuchnia Babci Tereni". Smaczna i zdrowa, również potrawy regionalne. Aktywne wczasy dla seniorów obejmują: · 14 noclegów w przytulnych pokojach z łazienkami, TV, DVD, WiFi. W agroturystyce "Sarenka"; · wyżywienie 14 x śniadanie, 14 x obiadokolacja, kawa, herbata; · codzienne godzinne zajęcia ruchowe i spacery z instruktorem Nordic Walking www.beskidy-travel.pl/nordic/ ; · wypożyczenie kijów do Nordic Walking; · sauna 4 x pół godziny; · wieczorek regionalny; · wycieczki do Rabki (4 razy) na tężnie solankową - inhalatorium na wolnym powietrzu. Jest to jedyny tego typu obiekt w Małopolsce. Środek tężni stanowi kolumna obudowana drewnianym rusztem, który wypełniony został gałązkami tarniny. Z znajdującego się w pobliżu odwiertu "Helena" solanka transportowana jest na szczyt kolumny tężni, a opadając rozpryskuje się na gałęziach i tworzy wokół tężni solankowy mikroklimat. Korzystanie z tężni polega na spacerowaniu wokół kolumny i wdychaniu solankowego aerozolu. Przenikające przez błony śluzowe dróg oddechowych i skórę mikroelementy korzystnie wpływają na układ odpornościowy; · piesza wycieczka po okolicy, spacer szlakiem Papieskim, wyjście na Żeleźnicę - zalesiony szczyt w Beskidzie Orawsko - Podhalańskim, z jego okolic rozciąga się panorama na Kotlinę Orawsko - Nowotarską, Podhale i Tatry; · wycieczka do Muzeum Etnograficznego w Zubrzycy Górnej www.orawa.eu , dwór Moniaków, inne ciekawe zabytki wsi orawskiej, poznanie kultury Orawy. Wyjazd na przełęcz Krowiarki i spacer po Babiogórskim Parku Narodowym www.bgpn.pl na Markowe Szczawiny; · obsługa pilota; · ubezpieczenie NNW; · transport z/do oraz transport na miejscu w czasie trwania turnusu. ubezpieczenie NNW; Pakiet: Aktywne wczasy dla seniorów to koszt 1090 zł od osoby. Cena zawiera wszystkie powyższe punkty. Transport z /do ośrodka w promieniu 200 km. Możliwość transportu z całej Polski za dodatkową opłatą - ustalaną indywidualnie. Transport odbywa się komfortowym busem.

Ofertodawca

Firma:  Beskidy Travel
WWW:  strona www
Osoba:  właściciel Jacek Sarniak
Telefon:  661661551
E-mail:  biuro@beskidy-travel.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Wakacje we Włoszech Neapol
INDIE na różne sposoby
Mazury, domek 10-osobowy Jerutki
certyfikowany przewodnik po Trójmieście, Kaszubach i inne
Majówka w Karkonoszach!
Tłumacz języka włoskiego we Włoszech na spotkania biznesowe
Tłumacz włoskiego we Włoszech
Zestaw TOUR GUIDE (słuchawki turystyczne, whispers) WYNAJEM
autokarem na weekend czerwcowy do Bawarii
Pakiet Wielkanocny - spędź Święta w Bałtowie
Słoneczna MAJÓWKA W HISZPANII w rewelacyjnych cenach!
Słoneczna MAJÓWKA W ALBANII w rewelacyjnych cenach!
Żywe Muzeum Obwarzanka
Obozy i Kolonie
Kolonie Letnie Bory Tucholskie
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij