Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Spływy kajakowe - Augustów, Pojezierze Augustowskie

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2019-11-04 14:44:39
Data ważności:  2020-11-03

Zapraszamy Was do Krainy Błękitnych Jezior, wijących się rzek i puszczańskich lasów północno-wschodniej Polski na spływy kajakowe, imprezy integracyjne dla firm, wycieczki rowerowe i autokarowe. Od ponad 23 lat dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas spływy, wycieczki i imprezy dostarczały Wam pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i opiekę kadry. Szczególnie proponujemy Wam spływy z pasją, które zrodziły się z naszego zamiłowania do turystyki kajakowej. Oferujemy spływy zorganizowane z opieką kadry lub wypożyczalnię kajaków i kanu oraz pomoc w zaplanowaniu spływu. Zapewniamy najlepsze do turystyki rekreacyjnej kajaki i kanadyjki 1-4 -osobowe, polietylenowe i poliestrowe. Nasza siedziba mieści się w Augustowie. Tutaj zapewniamy noclegi w Villi Skomanda (komfortowe pokoje, domki letniskowe) Wspaniała przygoda w kajaku dla każdego - początkującego i zaawansowanego; odkrywanie najpiękniejszych szlaków kajakowych - łagodna, meandrująca pośród łąk i borów Puszczy Augustowskiej - Czarna Hańcza; bystra i zaskakująca swoim charakterem - Rospuda, perła sztuki hydrotechnicznej - Kanał Augustowski łączący Polskę z Białorusią, a także polska Amazonia przecinająca Bagna Biebrzańskie - Biebrza. Do zobaczenia w Augustowie!

Ofertodawca

Firma:  Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT
Telefon:  601 146 703
E-mail:  szot@szot.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Pensjonat Poronin
Przewodnik wrocławski, sudecki-tel 600431429
Cuda Małopolski
Warmińskie Wakacje
Ziemia Świetokrzyska
Dolny Śląsk i Śląsk Opolski
Szwajcaria Kaszubska
Pogranicze wschodnie
Wczasy w Czarnogórze
Wczasy w Krynicy Górskiej
Wczasy w Stroniu Śląskim
Spływ kajakowy na Łupawie
Parking
Przewodnik po Szczecinie, Berlinie, Kopenhadze, Szwecji
Transfery, antenki, przewozy VANem 6-os. Szczecin
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij