Internetowe Targi Turystyczne
Zamów nasze newslettery dla turystów:
więcej informacji
o newsletterach
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Toruń- Malbork- Trójmiasto

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2017-06-30 12:48:09
Data ważności:  2018-06-30

Toruń - Malbork - Trójmiasto 22.08-25.08.2017 I dzień wtorek 22.08.17 Wyjazd z Krakowa godzina 6.00, przejazd do Torunia, zwiedzanie miasta pod hasłem przewodnim GOTYK NA DOTYK, rynek z gotyckimi kamienicami, kościół Franciszkanów, Katedra, ratusz, miejsca związane z Mikołajem Kopernikiem, na zakończenie wizyta i własny wyrób pierniczków w Piernikarnii Mistrza Bogumiła. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. II dzień środa 23.08.17 Śniadanie, wykwaterowanie; przejazd do Pelplina, zwiedzanie wspaniałego XV wiecznego kościoła Cystersów, pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, od 1821 siedziby miejscowych biskupów. Następnie zwiedzanie zamku krzyżackiego w Marlborku, który był przez 300 lat będąc zamkiem polskich królów dał schronienie miedzy innymi arrasom, które dzięki temu przetrwały potop szwedzki. Zakwaterowanie w hotelu nad morzem, obiadokolacja, nocleg III dzień czwartek 24.08.17 Śniadanie. Zwiedzanie Gdańska, Długi Targ z ratuszem, fontanną Neptuna, Dworem Artusa, Katedrą, największym kościołem gotyckim w Europie. Czas wolny. Kościół Św. Brygidy, stocznia gdańska- Europejskie Centrum Solidarności. Przejazd na Westerplatte. Obiadokolacja. Spacer nad morzem. Nocleg. IV dzień piątek 25.08.17 Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Trójmiasta, pobyt w Sopocie, spacer po molo, przejazd do Gdyni, poznanie modernistycznego miasta - portu, zbudowanego w okresie międzywojennym. Zwiedzanie katedry w Oliwie. Ok. 17.00 powrót w drogę powrotną, przyjazd do Krakowa ok. 23.00 Program jest ramowy i kolejność może ulec zmianie. Cena 868 zł Cena zawiera: Transport autokarem / luksusowym busem (video, klimatyzacja, wc) 3 noclegi w hotelach **/***, pok. 2,4-os. z łazienkami : 1 nocleg w Toruniu, 2 noclegi nad morzem, Wyspa Sobieszewska - Hotel Orle 3 śniadania i 3 obiadokolacje opieka pilota na trasie wycieczki ubezpieczenie NNW W cenę nie są wliczone wstępy do obiektów oraz przewodnicy miejscowi ( ok.80 zł/os) Osoby, które zamiast zwiedzać Trójmiasto chciałby pozostać na plaży, Hotel Orle jest pieknie położony - mają taką możliwość.

Ofertodawca

Firma:  Podróże Biuro Przewodnicko-Turystyczne
WWW:  strona www
Osoba:  właściciel Róża Klijanowicz
Telefon:  601 69 18 12
E-mail:  roza.guide@gmail.comPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
wyjazdy na targi do Bawarii
Weekend / rodzina z małymi dziećmi / Rabka-Zdrój
Weekend/ rodzina z małymi dziećmi / Czorsztyn
Agroturystyka Żabi Raj - wypoczynek nieopodal Warszawy
WYPOCZYNEK W BIESZCZADACH NAD JEZIOREM SOLINSKIM
Przejazd Warszawa - Zakopane - Warszawa
Zimowisko Młodych Naukowców
Wynajem autokarów Śląsk
Pokoje i apartamenty w Górach z basenem letnim.
Domki letniskowe Rafa nad morzem- dla rodzin z dziećmi
Apartament w Hajduszoboszló
Obóz żeglarski z patentem-wakacje w Polsce
WEEKEND W SIODLE za 200
Czarter w GRECJI
CZARTER JACHTÓW- GRECJA, CHORWACJA , HISZPANIA , WŁOCHY

Zasubskrybuj
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij