Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Koncert Madonny - Ukraina

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2008-08-19 12:40:21
Data ważności:  2009-08-19

samolot Czarnogóra lub autokarem zakwaterowanie w prywnatnych hotelach w mieście odbywania się koncertu w Burra 25-28.08.2008r. Cena 1190 Zł----przelot + bilet na koncert 119 zł-850zł 24-01.10.2008r. Cena 676 Zł---wyceiczka autokarowa+ bilet na koncert 119 zł-850zł 25.09 wylot z rana Lwów- Czarnogóra Przejazd do miejscowości Budwa, zakwaterowanie w willach ***. Czas wolny. Kolacja wg życzenia koncert Madonny ( bilet opłata dodatkowa 119 zł-850 zł) 26.09 śniadanie. Odpoczynek nad Adriatykiem. Dla chetnych wycieczka do Boko-Korośko zatoki ośpiewanej przez poetę Bayrona w wierszu "Narzeczona Jordana". Jedyna zatoka W. Śródziemnego, która wyróżnia się głębokością i nadzwycajnym kolorem wody. Zwiedzanie miast Kotor, Peract. Kotor- zabytkowe misato kurortowe i ekonomiczne centrum Boko-Kotorśkoi, zatoki, w której zachowały się historyczne slady( pamiątki ostatnich stuleci- wciągniętych na listę pamiątek Junesco).Perast- muzeum barokowe pod gołym niebem . W XV w. powstała tu flota wojenna oraz znana w całej Europie szkoła morska. Kolacja . Nocleg. 85 zł. 27.09 Śniadanie. Odpoczynek nad Adriatykiem. Dla chętnych wycieczka na Ckagopcke jezioro gdzie możecie popływać kutrem po największym słodkowodnym jeziorze, a w resturacji obok polecamy ryby. 44,5 zł. 28.09 Śniadanie. Opuszenie pokoi. Czas wolny. Przyjazd na lotnisko , przelot i przybycie do Lwowa wieczorem. Cena 1190 zł. Dopłata za jednoosobowe miejsce 204 zł. W skład ceny wchodzi: przelot Lwów- Czarnogóra, przejazd na miejsce zakwaterowania, pobyt w willi ***( 3 noclegi), wyżywienie i śniadanie , kolacja ubezpieczenie, opłata lotniskowa, opłata uzdrowiskowa, Dodatkowa opłata : bilet na koncert 119 zł do 850 zł Konieczne dostarczenie do biura xero dokumentów : paszportów, dowód osobisty.

Ofertodawca

Firma:  Biuro poróży Nittos
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  włąściciel Magdalena Strzępek
Telefon:  602158144
E-mail:  nittos@go2.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Como Mondo Turistico
Komfortowe domy nad morzem
Wczasy w górach Beskid Sądecki
Domek letniskowy Jerutki
"Agro - Dom Wśród Lasów"
agroturystyka nad rzeką
Domki Letniskowe
HISZPANIA > THE APARTMENT FOR YOU zapraszamy.
Wczasy na Lesnej Polanie
PENSJONAT MIRANDA
Pokoje i Domki Ośrodek Wczasowy Groń Placówka
Blog o podróżowaniu i nie tylko
Pałac w Jabłonnie
Pole namiotowe - przy samej plaży - Łazy zapraszają
Wakacje w górach
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij