Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Sanatoria Truskawiec

Dział: Wypoczynek za granicą inny


Data wstawienia:  2006-07-20 15:26:39
Data ważności:  2007-07-20

Truskawiec Jedno z bardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie, położone u podnóża Karpat w odległości 100 km od Lwowa. Malownicze miasteczko urzeka unikalną przyrodą, ciszą i spokojem. Truskawiec swoją popularność zdobył dzięki występowaniu wielu rodzajów wód mineralnych m.in. leczniczej wodzie "Naftusia" i złożom ozokerytu / wosk ziemny/. Kompleks Sanatoryjno-Hotelowy "Dnipro-Beskyd" położony w cichej i spokojnej dzielnicy Truskawca, w pobliżu dworca autobusowego. Na terenie ośrodka znajduje się pijalnia wód mineralnych, baza diagnostyczno - zabiegowa, stołówka, restauracja, kawiarnia, barek, sala widowiskowa, basen, fryzjer, kosmetyczka, biuro turystyczne. Profile leczenia : układ moczowy, pokarmowy, nerwowy, choroby serca, zapalenie wątroby, zapalenie dróg moczowych, kamica nerkowa, gruczoł prostaty, choroby ginekologiczne, narządy ruchu oraz stomatologia. Kompleks Sanatoryjno-Hotelowy "Dnipro-Beskyd" Zabiegi: - fizjoterapia (magnitron, elektroforeza, magnetoterapia), - balneoterapia (kąpiele: mineralne, perłowe, węglowe), - hydrokinezoterapia - masaże wodne: bicze szkockie, prysznic cyrkulacyjny, hydrolaserowy, masaż podwodny w wannie, oczyszczanie jelita grubego wodami mineralnymi, - inhalacje (ziołowe, oleiste i t.p.), - ozokerytoterapia (okłady z wosku ziemnego), - bezinwazyjna metoda kruszenia kamieni w nerkach oraz w drogach moczowych, - masaże, gimnastyka, - bezinwazyjna metoda leczenia prostaty. Zakwaterowanie: * Sanatorium "DNIPRO" - pokoje 2-osobowe z łazienkami o standardzie podstawowym (pokoje klasy turystycznej, wyposażone w łóżka, szafki nocne, stół, krzesła) i 1, 2-osobowe o standardzie podwyższonym (pokoje po remoncie). * Hotel "BESKYD" - pokoje 1, 2-osobowe z łazienkami i telefonem o standardzie podstawowym (pokoje przed remontem, z telefonem) i podwyższonym (pokoje po remoncie, nowe meble, łóżka małżeńskie, telefon, TV, lodówka). Wyżywienie: "DNIPRO" - 3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka /zgodnie z zaleceniami dietetyka/, "BESKYD" - 3 posiłki dziennie; standard podstawowy - wyżywienie w stołówce. W standardzie podwyższonym wyżywienie restauracyjne Ceny już od 560,00 PLN Terminy: Wyjazd z Polski w soboty. Cena obejmuje: zakwaterowanie /7 noclegów/, wyżywienie, zabiegi zgodnie z zaleceniami lekarza, ubezpieczenie NNW i KLA Cena nie obejmuje: ubezpieczenia KL ukraińskiego ( płatne na granicy ok. 5 USD ), transportu, opłaty klimatycznej ( płatna na miejscu ) ok. 1 USD.

Ofertodawca

Firma:  Anas Sp. z o.o.
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Prezes Krystyna Radzik
Telefon:  081 532 48 49
E-mail:  krystyna@anas.lublin.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą innyPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Wypoczynek-Duszniki Zdrój
Pokoje Gościnne Rekin Krynica Morska
NaszCypr.pl
NOCLEGI W CHORWACJI, DRAMALJ
WCZASY OBOZY W GRECJI 2022
Transport autokarem, Mercedes VITO, Mercedes C
Transport autokarem, busem
Hotel Mir-Jan***SPA
Hotel Klimek****SPA - Turystyka biznesowa
Hotel Klimek****SPA w Beskidzie Sądeckim
Zakopane spływ dunajcem, przewóz osób
Zakopane tanie noclegi, pokoje gościnne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY CHORWACJA WYSPA PAG 12 DNI AUTOKAR 8-18 lat
Obóz młodzieżowy -Bułgaria-Słoneczny Brzeg -Hotel Colosseum
OBÓZ REKREACYJNY ŁEBA SŁONECZKO 12DNI 7-16LAT ALL INCLUSIVE
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij