Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Ziemia Świetokrzyska

Dział: Inne


Data wstawienia:  2020-06-22 12:00:27
Data ważności:  2020-08-09

ZIEMIA ŚWIĘTOKRZYSKA Oblęgorek- Kielce(Kadzielnia)- Tarnobrzeg-Koprzywnica- Rytwiany- Kurozwęki-Szydłów TERMIN:11-13.08.2020r. PROGRAM: 1 dzień-wyjazd godz.7;00. Przejazd do Oblęgorka, zwiedzanie pałacyku, będącego siedzibą Muzeum Henryka Sienkiewicza. Następnie Muzeum Kowalstwa. Przejazd stolicy województwa świętokrzyskiego Kielc- zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem oraz Kadzielni- rezerwatu geologicznego. Obiadokolacja. Nocleg. 2 dzień- śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Siarki w Tarnobrzegu i Zamku Tarnowskich -obecnie Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega .Przejazd do Koprzywnicy- leżąca w dolinie rzeki Koprzywianki, swą sławę zyskała dzięki rezydującym tu niegdyś cystersom. Ich opactwo zostało ufundowane w I połowie XIII wieku przez Mikołaja Bogorię w czasach Kazimierza Wielkiego-zwiedzanie opactwa. Następnie przejazd do Rytwian- Pustelni Złotego Lasu, zacisznego miejsca zamieszkiwanego niegdyś przez Kamedułów. Zwiedzanie jedynego w Polsce Muzeum Czarnych Chmur- w zabudowaniach pustelni kręcone były dwa odcinki tego serialu Obiadokolacja. Nocleg. 3 dzień- śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Kurozwęk- miejsca słynącego z pięknego pałacu, największej hodowli bizonów w Polsce i labiryntów w kukurydzy i konopi . Następnie zwiedzanie Szydłowa-nazywanego czasem polskim Carcassonne. To pięknie położona, niewielka miejscowość niemal w całości otoczona murem obronnym, będącym pozostałością po zamku wzniesionym w XIV wieku na polecenie Kazimierza Wielkiego. Szydłów był jednym z miast królewskich, a jego najlepszy okres przypada na XV wiek, kiedy to nazywany był Wielkim Szydłowem. Powrót do Łodzi. Cena 550zł zawiera: transport autokarem opiekę pilota 2obiadoklacje 2śniadania 2 noclegi ubezpieczenie NNW i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny Cena nie zawiera: wstępów, przewodnika -ok.120 płatne u pilota w autokarze.

Ofertodawca

Firma:  FKF TRAVEL
WWW:  strona www
Telefon:  509777799
E-mail:  biuro@fkftravel.plPowrót do działu InnePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Szkolenia, eventy i konferencje w górach
wypoczynek ZAKOPANE
Noclegi w centrum Druskiennik (Litwa)
GRECJA APARTAMENTY NA WYSPIE KOS
wczasy w Grecji 2020 last minute
B.A.S. Villa Residence
Super okazja Wolne pokoje w Gorach Alpejskich
Kołobrzeg Apartamenty Bliżej Morza
STATEK PIRAT rejsy po Zatoce Gdańskiej z Sopotu
Hotel Grot*** W Malborku
Aachen w Niemczech
LAZUROWE WYBRZEŻE PORT GRIMAUD DOJAZD WŁASNY
GRECJA TOLO PELOPONEZ
Wynajem pięknych luksusowych domów w Chorwacji
11 LIPCA: ROWEREM WOKÓŁ J. CZORSZTYŃSKIEGO [bus z Krakowa]
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij