Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Wczasy w Czarnogórze

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2020-06-22 11:39:54
Data ważności:  2021-06-22

WCZASY NAD MORZEM ADRIATYCKIM( 11 dni) CZARNOGÓRA- DOBRA VODA TERMIN: 19-29.08.2020r. MIEJSCOWOŚĆ: DOBRA VODA TRANSPORT: AUTOKAR PROGRAM: 1 dzień( 19.08)-Wyjazd o godz. 5.00.Przejazd przez Czech, Austrię, Słowenii. Przyjazd na nocleg w Chorwacji. Nocleg. 2 dzień(20.08)- Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd Czarnogóry. Po drodze postój w tzw. Chorwackiej Kalifornii. Zakwaterowanie. Obiadokolacja 3 dzień(21.08)-8 dzień(26.08)- Codziennie śniadanie i obiadokolacja. Pobyt nad morzem. 9 dzień( 27.08)- Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd Dubrownika-zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja. 10 dzień(28.08)- Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny na zakupy. Około południa wyjazd w drogę powrotną do Polski. 11 dzień (29.08)-Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. W trakcie pobytu odbędą się wycieczki fakultatywne(min.30 osób): Kotor i Budwa- cena 40 euro Albania-cena 40 euro( Szkodra, Kruj,obiad z typowa kuchnią albańską) Medugorje- cena 40 euro Rejs statkiem po Jeziorze Szkoderskim z obiadem -35 euro Cena 2400 zł zawiera: transport autokarem opiekę pilota 8 śniadań 7 obiadokolacji 8 noclegów( w tym dwa noclegi tranzytowe) ubezpieczenie NNWi Kl Turystyczny Fundusz Gwarancyjny Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, opłaty klimatycznej na miejscu , opłat wjazdowych do Dubrownika i przewodnika po Dubrowniku- ok.30 euro, płatne u pilota w autokarze. Uwaga: Pierwszego dnia nie ma żadnego posiłku. Ostatniego dnia tylko śniadanie( 28.08.2020r.)

Ofertodawca

Firma:  FKF TRAVEL
WWW:  strona www
Telefon:  509777799
E-mail:  biuro@fkftravel.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Wizyta w Konsulacie Świętego Mikołaja
Obozy Kolonie nad jeziorem na skraju Borów Tucholskich
PENSJONAT MIRANDA
Wczasy nad Morzem
Spacerem przez Alpy Wschodnie. Słowenia - Austria
Barcelona zwiedzanie
Zwiedzanie Trójmiasta, Zamku w Malborku, Stutthofu
Wypoczynek rodzinny pod Babią Górą
PRZEWOZY POLSKA --> CHORWACJA --> POLSKA
WYNAJEM AUTOKARÓW
Wypoczynek tuż przy morskiej plaży.
Imprezy Integracyjne, wyjazdy pracownicze
Tajemnicze i urokliwe miejsca w województwie Opolskim
Busy Polska Niemcy
Domki Letniskowe
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij