Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Długi weekend sierpniowy - WIEDEŃ

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2014-07-23 12:47:29
Data ważności:  2014-08-17

EXPRESS WIEDEŃ TERMIN: 15 - 17.08.2014 CENA: 433 PLN Opis wycieczki: 1 DZIEŃ Przejazd z przerwami przez Polskę do hotelu na przedmieściach Wiednia. Nocleg. 2 DZIEŃ Wcześniejsze śniadanie wyjazd do Wiednia zwiedzanie miasta z przewodnikiem, przejazd Ringstrasse, przejazd na wzgórze Kahelenberg możliwość podziwianie pięknej panoramy Wiednia, Teatr Narodowy, Kościół Wotywny, Parlament Opera, Ratusz, spacer dziedzińcami Hofburg oraz spacer przepięknymi uliczkami wiedeńskiej starówki, Katedra św Szczepana, Po południu zwiedzanie kompleksu barokowego Belvedere- spacer ogrodami. przejazd do dawnej letniej rezydencji Habsburgów Schonbrunn zwiedzanie, czas wolny na indywidualne zwiedzanie i zakup pamiątek. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 3 DZIEŃ Przejazd przez Czechy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych/przedpołudniowych. Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności zwiedzania poszczególnych obiektów. Single bez dopłat! Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel. Cena zawiera: przejazd autokarem wc, barek, Klima, dvd lub mikrobusem, busem ( klimatyzacja ) Opiekę pilota na całej trasie przejazdu, nocleg w hotelu **/*** na przedmieściach Wiednia , 1 śniadanie. Ubezpieczenie KL 15.000 NNW 3000 Bagaż Podróżny 300 . Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Wiednia oraz opłaty za lokalnych przewodników 70 euro zbierane przez pilota. Dodatkowych posiłków i innych wydatków osobistych nie ujętych w programie wycieczki. ZAPRASZAMY.

Ofertodawca

Firma:  Quality Tavel
WWW:  strona www
Osoba:  Joanna Borkowska
Telefon:  22 290 30 30
E-mail:  biuro@qtravel.com.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Miedzynarodowy Przewóz Osób
Rejsy widokowe po Wiśle w Warszawie
Wycieczka do Berlina 14.06.2018
Dzień Mamy w Pradze 26.05
Wczasy dla emerytów
Wakacje we Włoszech Neapol
INDIE na różne sposoby
Mazury, domek 10-osobowy Jerutki
certyfikowany przewodnik po Trójmieście, Kaszubach i inne
Majówka w Karkonoszach!
Tłumacz języka włoskiego we Włoszech na spotkania biznesowe
Tłumacz włoskiego we Włoszech
Zestaw TOUR GUIDE (słuchawki turystyczne, whispers) WYNAJEM
autokarem na weekend czerwcowy do Bawarii
Pakiet Wielkanocny - spędź Święta w Bałtowie
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij