Internetowe Targi Turystyczne
Zamów nasze newslettery dla turystów:
więcej informacji
o newsletterach
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Długi weekend sierpniowy - WIEDEŃ

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2014-07-23 12:47:29
Data ważności:  2014-08-17

EXPRESS WIEDEŃ TERMIN: 15 - 17.08.2014 CENA: 433 PLN Opis wycieczki: 1 DZIEŃ Przejazd z przerwami przez Polskę do hotelu na przedmieściach Wiednia. Nocleg. 2 DZIEŃ Wcześniejsze śniadanie wyjazd do Wiednia zwiedzanie miasta z przewodnikiem, przejazd Ringstrasse, przejazd na wzgórze Kahelenberg możliwość podziwianie pięknej panoramy Wiednia, Teatr Narodowy, Kościół Wotywny, Parlament Opera, Ratusz, spacer dziedzińcami Hofburg oraz spacer przepięknymi uliczkami wiedeńskiej starówki, Katedra św Szczepana, Po południu zwiedzanie kompleksu barokowego Belvedere- spacer ogrodami. przejazd do dawnej letniej rezydencji Habsburgów Schonbrunn zwiedzanie, czas wolny na indywidualne zwiedzanie i zakup pamiątek. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 3 DZIEŃ Przejazd przez Czechy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych/przedpołudniowych. Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności zwiedzania poszczególnych obiektów. Single bez dopłat! Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel. Cena zawiera: przejazd autokarem wc, barek, Klima, dvd lub mikrobusem, busem ( klimatyzacja ) Opiekę pilota na całej trasie przejazdu, nocleg w hotelu **/*** na przedmieściach Wiednia , 1 śniadanie. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 €. Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Wiednia oraz opłaty za lokalnych przewodników 70 euro zbierane przez pilota. Dodatkowych posiłków i innych wydatków osobistych nie ujętych w programie wycieczki. ZAPRASZAMY.

Ofertodawca

Firma:  Quality Tavel
WWW:  strona www
Osoba:  Joanna Borkowska
Telefon:  22 290 30 30
E-mail:  biuro@qtravel.com.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Agroturystyka
Wycieczki po Krakowie
Domki letniskowe nad jeziorem. Mazury
Mielno noclegi blisko morza U Jacka
Agroturystyka na mazurach
Rejs/Czarter: Chorwacja-Egipt 2017 | 30.10-13.11.17 (14 dni)
Rejs/Czarter: Chorwacja-Egipt 2017 | 30.10-13.11.17 (14 dni)
NIEMCY - wycieczka objazdowa
IRAN - wycieczka objazdowa
UZBEKISTAN i TURKMENISTAN - wycieczka objazdowa
Tanie wczasy nad jeziorem w Puszczy Augustowskiej
eurobus kraków
MALTA i GOZO - wycieczka objazdowa
Wspaniale wakacje pod Wezuwiuszem
RETRANS Przewozy Lublin- Jezioro Bodeńskie

Zasubskrybuj
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij