Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

KALININGRAD - wyjazd z Gdańska

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2014-06-18 13:10:34
Data ważności:  2015-08-18

Wycieczka 1-dniowa do Kaliningradu Cena standardowa: 560zł Cena promocyjna na hasło "tur-targi": 530zł/os. (przy większej liczbie zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo dodatkowego obniżenia ceny) Zapraszamy do odwiedzenia naszych najbliższych sąsiadów. Wyjazd z Gdańska autobusem liniowym o 6:00, spotkanie z przewodnikiem miejscowym o 10:30 i zwiedzanie dzisiejszego Kaliningradu z poznaniem historii miasta. Wizyta w Katedrze, przejazd w pobliżu pozostałych atrakcji (Brama Zakhaimska, Brama Królewska, Brama Rosgarter) do pomnika Immanuela Kanta. Następnie przejazd do dzisiejszego centrum na Plac Hanzy. Zwiedzanie kościoła Chrystusa Zbawiciela. Spacer po Hansa Ring do Teatru z pomnikiem Schillera. Przejazd przez dzielnicę willową Amlienau oraz panorama portu. Na koniec spacer po najstarszej części miasta Steindamm. Przejazd na dworzec i pożegnanie z przewodnikiem. O 15:00 czasu miejscowego wyjazd z Kaliningradu, o 18:00 przyjazd do Gdańska. Cena obejmuje: - transport autobusem liniowym - przewodnik miejscowy - bilet wstępu do Muzeum Bursztynu - transport w Kaliningradzie Cena nie obejmuje wizy/zezwolenia na wjazd do Obwodu Kaliningradzkiego, wymagany jest ważny paszport, wniosek, zdjęcie, ubezpieczenie - więcej informacji na stronie konsulatu rosyjskiego www.rusemb.pl lub w naszym biurze 58/692 86 90 Terminy: soboty w lipcu i sierpniu 2014 05.07 12.07 19.07 26.07 02.08 09.08 16.08 23.08 30.08 Zgłoszenia telefonicznie 58/692 86 90 od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00 - 16:00 lub mailem na adres lauer@lauer.com.pl W przypadku dużej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie możliwość zmiany środka transportu na bus/autobus tylko dla naszych Klientów.

Ofertodawca

Firma:  Biuro Podróży LAUER
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  specjalista ds. turystyki Emilia Terman
Telefon:  58 692 86 90
E-mail:  lauer@lauer.com.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Osrodek wypoczynkowy w górach z basenem letnim- współpraca
Pokoje Gościnne w Karkonoszach
Przewóz osób na Dolnym Śląsku i nie tylko.
Noclegi w centrum Druskienik(Litwa)
Sylwester w Łodzi. SEKS DLA OPORNYCH + zwiedzanie Łodzi
Truskawiec-KARPATY-Ukraina
Konsulat Świętego Mikołaja w Kętrzynie
Ośrodek Jelonek Karpicko
Domek żółty
pokoje - kwatery do wynajęcia
Apartamenty w Swinoujsciu ogrod parking kort tenis sniadania
Marina Jermak Wielkie Jeziora Drawskie
Portugalia, Madera i Azory - DMC, biuro turystyki przyjazdow
Wypoczynek tuż przy morskiej plaży.
Weekend z jazdą konną -cały rok BON TURYSTYCZNY
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij