Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

cHORWACJA Z WYŻYWIENIEM OD 1199ZŁ 7 NOCY

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2014-06-13 16:23:10
Data ważności:  2015-06-13

Położenie: Villa znajduje się na lądzie stałym , w turystycznej miejscowości Seget Donji. Oddalona jest od historycznego centrum Trogiru o około 3,5 km. Do centrum Trogiru istnieje połączenie autobusowe, w sezonie- połączenie drogą wodną- kursują tzn. taksówki wodne. Do Trogiru można też dotrzeć pieszo promenadą i częściowo główną drogą z wyznaczonym dla pieszych poboczem. Plaża: 100m od obiektu, żwirkowa Zakwaterowanie: Nowoczesny budynek, posiada 68 miejsc noclegowych, W Villi znajduje się recepcja , stylowo urządzona restauracja i taras z możliwością organizowania różnych imprez i programów sportowych. Pokoje: Pokoje 2-os z możliwością dostawki, pokój posiada łazienkę z prysznicem, TV SAT i klimatyzację. Oprócz tego pokoje mają balkony (z wyjątkiem 2, które posiadają bezpośrednie wyjście na taras). Sport I Rekreacja: Istnieje też możliwość wypożyczania sprzętu wodnego, sportowego i plażowego w okolicy. Wyżywienie: Śniadanie i obiadokolacja napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Do dyspozycji Gości: Do dyspozycji gości jest Wi-Fi (dostępne w recepcji i na tarasie). Ramowy program pobytu wersja 7 noclegów. 1 DZIEŃ : Przejazd zgodnie z rozkładem jazdy przez Polskę, Czechy, Austrie, Słowenie. 2-8 DZIEŃ: Przejazd przez Chorwacje do miejscowości Seget Donji. Przyjazd w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie od godziny 14.00 Wypoczynek i relaks w kompleksie hotelowym. Codziennie śniadanie, obiadokolacja. 9 DZIEŃ : Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10.00. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd z przerwami w stronę Polski. 10 DZIEŃ Dalszy przejazd z przerwami. Zakończenie wyjazdu w godzinach wieczornych ( Warszawa ) Przejazd do Seget Donji trwa około 17-18 godzin z przerwami co 2-3 godziny. W autokarze będzie bezpłatnie można napić się kawy lub herbaty. Ramowy program pobytu wersja 9 noclegów. 1 DZIEŃ : Przejazd zgodnie z rozkładem jazdy przez Polskę, Czechy, Austrie, Słowenie. 2-10 DZIEŃ: Przejazd przez Chorwacje do miejscowości Seget Donji. Przyjazd w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie od godziny 14.00 Wypoczynek i relaks w kompleksie hotelowym. Codziennie śniadanie, obiadokolacja dla osób które wykupiły pakiet w formie bufetu. 11 DZIEŃ : Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 10.00. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd z przerwami w stronę Polski. 12 DZIEŃ Dalszy przejazd z przerwami. Zakończenie wyjazdu w godzinach wieczornych ( Warszawa )

Ofertodawca

Firma:  Quality Travel
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Joanna Borkowska
Telefon:  22-290-30-30
E-mail:  rezerwacje1111@qtravel.com.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
SYLWESTER W TORUNIU Z DOJAZDEM AUTOKAREM
Hanzeatycka Lubeka- zwiedzanie i jarmarki
PAKIET SYLWESTROWY W TORUNIU Z DOJAZDEM ZE SZCZECINA
Całoroczny apartament w Kołobrzegu
Mamy autobusy na każdą okazję
ŚWIĘTA W GÓRACH
Mazury, domn
Mazury, komfortowy dom letniskowy Masuria Miracle
Apartamenty Szklarska poreba
wypoczynek park krajobrazowy doliny SŁUPI
Wakacje, pielgrzymka, podróż poślubna; Wlochy Poludniowe
Hotel Olsztyn SAK
Noclegi "Przedpole"
WYNAJEM AUTOKARÓW
Nocleg w obiekcie sportowo-rekreacyjnym
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij