Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Aktywnie na Podkarpaciu

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2009-05-20 15:07:56
Data ważności:  2010-05-20

pragniesz w sposób szczególny i efektywny wyróżnić lub zmotywować swoich pracowników oraz wynagrodzić swoich kontrahentów za owocną współpracę przygotujemy dla Ciebie niezapomniany wyjazd. Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie konferencji, podróży służbowych, indywidualnych, grupowych oraz obozów i kolonii młodzieżowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wieloletniej współpracy z kontrahentami i szybkości w działaniu nasi Klienci są zawsze zadowoleni. www.nittos.pl Wyjazdy motywacyjne: każdy pracodawca chciałby w sposób szczególny wynagrodzić swoich pracowników za dobre wyniki pracy. Niekiedy premia w formie materialnej może być nieadekwatna do dotychczasowych osiągnięć. Wyjazd motywacyjny stanowi fantastyczną nagrodę dla pracowników. Jest nie tylko formą wyróżnienia pracowników, ale także motywuje ich do efektywniejszej pracy, integruje zespół, zacieśnia przyjaźnie co w następstwie owocuje wzrostem lojalności wobec firmy. www.nittos.pl Wyjazd motywacyjno-szkoleniowy łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Oprócz konferencji i szkoleń posiada także przyjemny aspekt spędzania wolnego czasu. Mogą to być wycieczki fakultatywne, przejażdżki: jeepami po pustyni lub na wielbłądach, wyprawa na skuterach śnieżnych czy rejs statkiem www.nittos.pl Wyjazdy dla dzieci i młodzieży: proponujemy także wyjazdy dla najmłodszych, obozy letnie i zimowe, kolonie oraz zielone szkoły. www.nittos.pl Dzięki doświadczeniu i długoletniej współpracy z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie zapewnić pierwszorzędną jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Przygotowując tego typu imprezę zawsze staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych Klientów, oferujemy profesjonalną, rzetelną i miłą obsługę Dzięki dobrze zorganizowanej wycieczce, atrakcyjnemu programowi, niezapomnianym emocjom oraz fantastycznej przygodzie możesz zmotywować swoich pracowników do lepszej pracy, nagrodzić ich za dotychczasowy wysiłek oraz podziękować kontrahentom za owocną współpracę.

Ofertodawca

Firma:  BP NITTOS
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  własciciel magda strzepek
Telefon:  602158144
E-mail:  nittos@go2.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

B.A.S. Villa Residence
Super okazja Wolne pokoje w Gorach Alpejskich
Kołobrzeg Apartamenty Bliżej Morza
STATEK PIRAT rejsy po Zatoce Gdańskiej z Sopotu
Hotel Grot*** W Malborku
Aachen w Niemczech
LAZUROWE WYBRZEŻE PORT GRIMAUD DOJAZD WŁASNY
GRECJA TOLO PELOPONEZ
Wynajem pięknych luksusowych domów w Chorwacji
11 LIPCA: ROWEREM WOKÓŁ J. CZORSZTYŃSKIEGO [bus z Krakowa]
Wypad do Krakowa
APARTAMENTY W GÓRACH STOŁOWYCH
Plener fotograficzny: Perseidy w Bieszczadach
Pensjonat Poronin
Przewodnik wrocławski, sudecki-tel 600431429
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij