Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Leśny gród - ogród, skansen i ośrodek wypoczynkowy w górach

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2008-03-06 07:39:44
Data ważności:  2009-03-06

Leśny gród to niezwykłe i niepowtarzlne nigdzie indziej na świecie miejsce w Beskidzie Żywieckim.Jest to ogród botaniczny w którym rosną orientalne rośliny, oraz mieszkają egzotyczne zwierzęta.W strukturę ogrodu włączone są rzeźby nawiązujące tematyką do pogańskiego kultu naszych przodków.Na uwagę zasługuje rzeźba Światowita, osiągająca wysokość niemal 14 metrów.Odwiedzający nasz ogród zespalają się z naturą, doświadczają jej bezpośrednio.Każdy może karmić zwierzęta, a w przypadku naszych rodzimych krów i kóz nawet podoić i napić się mleka.Dzieci mogą aktywnie wypoczywać na specjalnie dla nich przygotowanych huśtawkach, i jeździć na konikach.Dorośli mogą wyciszać się nad licznymi stawami, w których pływają rozmaite kolorowe ryby. Ogród organizuje warsztaty i lekcje biologii.Posiadamy salę konferencyjną, gdzie mogą odbywać się szkolenia dla firm, można więc połączyć tutaj przyjemne z pożytecznym. Organizujemy plenery i warsztaty rzeźbiarskie, w których uczestniczą rzeźbiarze z całego świata. Gród zajmuje się również organizacją wesel,oraz udostępnia plenery do sesji zdjęciowych. Zapewniamy wyżywienie i nocleg.Każdy może spróbować naszej swojskiej kuchni.Już w kwietniu w ogrodzie zakwitną feerią barw tysiące kwiatów, takiego baśniowego widowiska warto doświadczyć.Udzielamy porad z zakresu aranżacji ogrodów i ziołolecznictwa.Ogród jest otwarty przez cały tydzień.Zapraszamy każdego, kto pragnie niezapomnianych wrażeń, szuka oderwania się od rzeczywistości i wsłuchania się w oddech puszczy.

Ofertodawca

Firma:  Leśny Gród
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Założyciel Grzegorz Śleziak
Telefon:  506 101 302
E-mail:  lesnygrod@gmail.comPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce
PENSJONAT MIRANDA Polanica Zdrój
Jarmarki Bożonarodzeniowe
Tani nocleg -Wlochy Poludniowe - Wezuwiusz, Pompeje, Amalfi
Wlochy Poludniowe- Pompeje, Amalfi, g ry , morze, zabytki
Mazury, dom całoroczny zaprasza
Izrael I Palestyna 24-31.10.2023
Wycieczka Bajeczny Wietnam 09.10.23
Wycieczki jednodniowe PRAGA, DREZNO
Runowo - gdzie tyle samo nóg końskich co ludzkich
EUROPA22 All Inclusive Stare Miasto Warszawa
EUROPA22 Premier
EUROPA22 Standard
EUROPA22 Deluxe
EUROPA22 Superior
Przytulny Apartamencik
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij