Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Wilno, Kowno, Troki, Druskienniki

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2007-05-11 13:00:23
Data ważności:  2008-05-10

DRUSKIENNIKI - WILNO - TROKI - KOWNO 21-24.06.2007 26-29.07.2007 Ramowy program imprezy: 1 dzień - godz. 06.45 zbiórka - parking przed PKiN od strony ul. Marszłkowskiej (koło dawnej trybuny), wyjazd o godz. 7.00. Po drodze odwiedzimy Druskienniki, sławną miejscowość-uzdrowisko, w której lubił wypoczywać Józef Piłsudski oraz park-muzeum socrealizmu w Grutas. Przyjazd do Wilna wieczorem, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. 2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: wzgórze Trzech Krzyży oraz Stare Miasto: Wzgórze Giedymina z basztą, katedra św. Stanisława z kaplicą św. Kazimierza, Uniwersytet Wileński i kościół św. Jana, polski kościół św. Ducha, Zaułek Bernardyński i Muzeum Adama Mickiewicza, pomnik Mickiewicza, gotycki kościół św. Anny, rynek, ratusz i kościół św. Kazimierza, cerkiew św. Trójcy i d. klasztor Bazylianów z celą Konrada, cerkiew św. Ducha, kościół św. Teresy, Ostra Brama. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Po kolacji czas wolny lub - dla chętnych - wjazd na najwyższy punkt widokowy miasta, wileńską wieżę telewizyjną, z której obrotowego tarasu można będzie podziwiać panoramę (bilety płatne dodatkowo). 3 dzień - po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Wilna: kościoł św. Piotra i Pawła na Antokolu oraz cmentarz na Rossie. Przejazd do Trok - spacer ulicą Karaimską oraz zwiedzanie malowniczo położonego na jeziorze Galve średniowiecznego zamku Jagiełłów. Czas wolny na zakup sławnych trockich bursztynów i degustację karaimskiej kuchni. Powrót do Wilna na obiadokolację i nocleg. 4 dzień - po śniadaniu przejazd do Kowna - zwiedzanie ruin zamku, Starego Miasta (rynek, ratusz, katedra, kościół św. Jerzego). Przejazd w okolice wąwozu, gdzie według legendy mieli spotykać się Filomaci. Czas wolny na pasażu handlowym. Wyjazd w drogę powrotną - przyjazd do Warszawy ok. godz. 21.00. Cena: 580 zł. Świadczenia w cenie imprezy: transport autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, wc, rozkładane fotele, klimatyzacja) 3 noclegi - 3*** w Wilnie (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami) 3 śniadania 3 obiadokolacje opieka pilota na trasie całej wycieczki ubezpieczenie KL + NW Uwaga! Wstępy do zwiedzanych obiektów i przewodnicy lokalni płatne dodatkowo - 10 euro/os., wpłacane pilotowi grupy w autokarze.

Ofertodawca

Firma:  PSTU MARGO
Przedstawiciel:  właściciel Marta Augustynowicz
Telefon:  PSTU MARGO
E-mail:  biuro@hotele-europa.comPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Portugalia, Madera i Azory - DMC, biuro turystyki przyjazdow
Wypoczynek tuż przy morskiej plaży.
Weekend z jazdą konną -cały rok BON TURYSTYCZNY
Pieniny Jezioro Czorsztyńskie zapraszamy
Krynica-Zdrój pobyt i wypoczynek w górach
Wycieczka jednodniowa Mazurskie Fortyfikacje
Konferencje na Mazurach
Wycieczka do Szwajcarii i nad Jezioro Bodeńskie
Noclegi w Krakowie
Dziwnów,150 m do morza,kwatery u Basi
Wczasy 10 dniowe w OW Kama w Darłówku 14-23.09.21
Wczasy 10 dniowe OW Diuna w Jastrzębiej Górze 29.08-07.09.21
Wyjazdy pracownicze, integracja
Nocleg w obiekcie sportowo-rekreacyjnym
Wycieczki fakultatywne w Bułgarii
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij