Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

" Ranczo Kupała"

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2019-11-06 15:12:39
Data ważności:  2020-11-05

Uroczysko "Rancho Kupała" położone jest w miejscowości Orzeszkowo w malowniczej okolicy na skraju prastarej Puszczy Białowieskiej, która jest przepięknym, dziewiczym kompleksem leśnym rozciągającym się po obu stronach granicy Polski oraz Białorusi, na obszarze około 150 tys. ha. Po polskiej stronie Puszczę chroni Białowieski Park Narodowy, w Białorusi zaś Park Narodowy Bieławieżskaja Puszcza. Wspólnie zaś tworzą od 1979 roku jeden z trzech w Europie trans granicznych obiektów dziedzictwa światowego UNESCO. W Puszczy Białowieskiej zachowały się ostatnie na niżu europejskim fragmenty lasów o charakterze pierwotnym, a w nich największe zwierzę naszego kontynentu - król i symbol Puszczy - żubr, który licznie żyje tu na wolności dzięki przeprowadzonej restytucji. Prócz żubra w Puszczy spotkamy wiele innych ciekawych zwierząt, te największe to: łoś, jeleń, sarna, dzik, wilk czy ryś, są też żbiki. Nasze Uroczysko jest wymarzonym miejscem dla wypoczynku wakacyjnego, jak też i obfitującym w wiele atrakcji w dni zimowe. Proponujemy Państwu niezapomniane chwile spędzone na łonie autentycznej przyrody, w atmosferze wielokulturowej i wielowyznaniowej, gościnnej wsi podlaskiej. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy noclegi w tzw. Domu Kowala, w którym może zamieszkać maksymalnie 12 osób. Dom Kowala to: 2 pokoje sypialne, dobrze wyposażona kuchnia, łazienka oraz użytkowe poddasze. "Rancho Kupała" to odpowiednie miejsce dla dzieci i młodzieży oraz rodzin z dziećmi. W Uroczysku "Rancho Kupała" znajduje się mini ZOO. Można tu zobaczyć zwierzęta gospodarskie oraz egzotyczne m.in. strusie, konie, owce, kozy, króliki, indyki, kaczki, gęsi, perliczki, pawie , bażanty, osioł , alpak. Wystawa narzędzi rolniczych oraz kuźnia prezentują dawne życie na wsi podlaskiej. "Rancho Kupała" proponuje również wiele innych atrakcji np. strzelanie z łuku, pływanie rowerami wodnymi, wędkowanie, plac zabaw "małpi gaj", przejazd bryczką lub saniami. Corocznie w ostatnią sobotę lipca odbywa się tu impreza "Kupalnika" z konkursami oraz bardzo oryginalnymi i cennymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy do naszego Uroczyska "Rancho Kupała"!!

Ofertodawca

Firma:  Groturystyka -"Ranczo Kupała"
WWW:  strona www
Telefon:  604 995 421
E-mail:  biuro@kupala.com.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Wyjazdy terapeutyczne do Indii na Ajurwedę
Czarnogóra
Puszcza Białowieska - zimowy spacer i spotkanie z żubrem
Wspaniale wakacje lub pielgrzymka we Wloszech POludniowych
Mozaika Izraela
Barcelona po polsku
BRAZYLIA z karnawalem w Rio de Janeiro - 17 dni - wycieczka
ARGENTYNA BRAZYLIA z Amazonią, Urugwajem i Paragwajem - 16 d
Foto wyprawa: Indonezja 06.08-22.08.2020
Egipt w styczniu - wczasy, wyprzedaż
Berlin, Poczdam wycieczki, oprowadzanie, pobyt od A -Z
Sylwester 2019 w Hotelu Kuźnia*** w Bydgoszczy
Wycieczki fakultatywne Turcja
WYNAJEM AUTOKARÓW ŚLĄSK
Mikrobus , van - po Polsce - Gdańsk
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij