Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Obóz żeglarski w Niesulicach nad Jeziorem Niesłysz

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2019-05-09 13:33:40
Data ważności:  2020-05-08

Obóz żeglarski pod namiotami w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz województwo lubuskie jest wakacyjną imprezą dla dzieci i młodzieży, która chce przeżyć niezapomnianą przygodę pod żaglami. Wykwalifikowana kadra, dobra baza (piękna przystań żeglarska tylko dla uczestników) i odpowiedni sprzęt gwarantują uczestnikom wysoki poziom wyszkolenia; od wielu lat prawie 100% zdawalności na egzaminach na patent żeglarza jachtowego. W celu uatrakcyjnienia zajęć, kontynuować będziemy naukę żeglowania na katamaranach i windsurfingu, dla najmłodszych nauka żeglowania na jachtach typu Optymist. Impreza nie wymaga żadnego przygotowania i nie stwarza żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji (wymagana jest jednak umiejętność pływania). Uczestnicy mają do wyboru jedną z trzech ścieżek edukacyjno-rekreacyjnych: 1/ Praktyczne i teoretyczne szkolenie na stopień żeglarza jachtowego zakończone egzaminem (dla tych, którzy chcą zdobyć patent uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych). 2/Doskonalenie umiejętności żeglarskich; jachty, windsurfing i katamarany (dla posiadających patenty żeglarskie). 3/ Gry i zabawy z elementami żeglarstwa i windsurfingu (dla najmłodszych oraz tych uczestników, którzy będą u nas po raz pierwszy). Obozy żeglarskie organizujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Spełniamy wszystkie, wymagane prawem warunki do organizowania letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Ofertodawca

Firma:  Lubuski Jacht Klub
WWW:  strona www
Telefon:  697075055
E-mail:  mmazurek.zagle@wp.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Como Mondo Turistico
Komfortowe domy nad morzem
Wczasy w górach Beskid Sądecki
Domek letniskowy Jerutki
"Agro - Dom Wśród Lasów"
agroturystyka nad rzeką
Domki Letniskowe
HISZPANIA > THE APARTMENT FOR YOU zapraszamy.
Wczasy na Lesnej Polanie
PENSJONAT MIRANDA
Pokoje i Domki Ośrodek Wczasowy Groń Placówka
Blog o podróżowaniu i nie tylko
Pałac w Jabłonnie
Pole namiotowe - przy samej plaży - Łazy zapraszają
Wakacje w górach
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij