Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Zielone Szkoły, wycieczki, kolonie, wczasy w górach

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2007-03-07 09:46:32
Data ważności:  2008-03-06

Ośrodek Wypoczynkowy DTTK " Orle Gniazdo " w Szklarach koło Międzygórza w Masywie Śnieżnika w Kotlinie Kłodzkiej. Tel. 0-74 813 02 36 e-mail orlegniazdo@op.pl www.orlegniazdo.com.pl Fantastyczna sceneria górska , jeden z najbardziej dziewiczych i dzikich przyrodniczo zakątków Polski. Obiekt dysponuje "Kartą Kwalifikacyjną" niezbędną do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Koszt pobytu uczestnika Zielonej Szkoły (nocleg, wyżywienie 3x dziennie): 36 zł /osobodzień - dla grup do 35 osób 32 zł / osobodzień - dla grup powyżej 35 osób 20% zniżki w marcu i listopadzie Jeden opiekun na 15 uczestników gratis. Przy pobycie powyżej trzech dni ognisko z pieczeniem kiełbasek gratis. Koszt pobytu osoby dorosłej (wczasy, weekendy itp.) - nocleg z wyżywieniem : 40 zł Dzieci do lat 3 nieodpłatnie. Na życzenie organizujemy różne formy przejazdu do Szklar Istnieje możliwość organizowania ( w trakcie pobytu ) wycieczek autokarowych do Czech ( np. Praga , Skalne Miasto ) oraz po Kotlinie Kłodzkiej : Błędne Skały , Kudowa Zdrój , Wambierzyce i inne... "Orle Gniazdo" dysponuje 60 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych , stołówką i świetlicą ( TV satelitarna, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa) ).Teren rekreacyjny ( boisko do p. siatkowej i nożnej, huśtawki, miejsce na ognisko, wspaniałe krajobrazy górskie, strumyk) umożliwia ogromną różnorodność organizowania zabaw terenowych, ognisk, itp.. Walory turystyczne okolicy należą do najpiękniejszych w kraju. W pobliżu stadnina konii. Ośrodek jest usytuowany na wysokości 650 m n.p.m. w malowniczej kotlince otoczonej górami ( Igliczną z Sanktuarium Matki Boskiej Marii Śnieżnej, Czarną Górą , Przednią i Trzema Kopkami ) nad rzeczką Szklarzynką . Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Ofertodawca

Firma:  Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo"
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Roman Boratyn
Telefon:  0-74 813 02 36
E-mail:  orlegniazdo@op.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Szkolenia, eventy i konferencje w górach
wypoczynek ZAKOPANE
Noclegi w centrum Druskiennik (Litwa)
GRECJA APARTAMENTY NA WYSPIE KOS
wczasy w Grecji 2020 last minute
B.A.S. Villa Residence
Super okazja Wolne pokoje w Gorach Alpejskich
Kołobrzeg Apartamenty Bliżej Morza
STATEK PIRAT rejsy po Zatoce Gdańskiej z Sopotu
Hotel Grot*** W Malborku
Aachen w Niemczech
LAZUROWE WYBRZEŻE PORT GRIMAUD DOJAZD WŁASNY
GRECJA TOLO PELOPONEZ
Wynajem pięknych luksusowych domów w Chorwacji
11 LIPCA: ROWEREM WOKÓŁ J. CZORSZTYŃSKIEGO [bus z Krakowa]
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij