Internetowe Targi Turystyczne
Zamów nasze newslettery dla turystów:
więcej informacji
o newsletterach
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Spływ kajakowy Rospudą - zorganizowany spływ 5-dniowy

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2015-02-16 12:46:20
Data ważności:  2016-02-16

Trasa spływu (Szafranki -Augustów) jest różnorodna i ciekawa, polecana dla osób szukających przygody. W okresie letnim rzeka ma zdecydowanie łagodniejszy charakter. Wybierz się z nami na spływ i poznaj tę piękną i zaskakującą rzekę! Spływ polecany dla osób posiadających już podstawowe umiejętności pływania kajakiem. Uczestnicy spływów to osoby w różnym wieku, w parach lub pojedynczo, rodziny, studenci. Wszyscy, którzy chcą wypocząć pośród pięknej przyrody, a także poznać nowych ludzi, przeżyć przygodę, pobyć z rodziną lub przyjaciółmi i nie oczekują zbyt wielu wygód. Opcja STANDARD (739 zł/osoba, 659 zł/dziecko do 12 lat) - noclegi na polach biwakowych Opcja KOMFORT (829 zł/osoba, 759 zł/dziecko do 12 lat) - noclegi w agroturystyce - pokoje lub domki letniskowe /bez pościeli/ na szlaku Opcja LUX (1089 zł/osoba, 959 zł/dziecko do 12 lat - dziecko w pokoju z rodzicami)- noclegi w Villi Skomanda (Baza SZOT) w Augustowie CENA ZAWIERA: miejsce w 2-os. kajaku polietylenowym Prijon Cruiser z wyposażeniem (wiosło, kamizelka asekuracyjna, miękkie wodoodporne siedzisko), przejazdy: z Augustowa do Szafranek, z molo "Radiowej Trójki" do Bazy SZOT, transfery osób - zgodnie z programem, noclegi - zgodnie z opcją, wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), dziecko do 12 lat - 1/2 porcji, opieka ratownika/instruktora - pilota, ognisko z kiełbaskami, transfer bagażu na trasie spływu, bilety wstępu do Skansenu Fortyfikacji, ubezpieczenie, codzienne transfery osób z do Villi Skomanda - opcja LUX. Szczegółowe informacje oraz terminy spływów dostępne są na naszej stronie internetowej. Proponujemy spływy zorganizowane oraz organizujemy na życzenie, w dogodnych dla Państwa terminach. Zapraszamy!

Ofertodawca

Firma:  Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT
WWW:  strona www
Osoba:  właściciel Agnieszka Zyzało
Telefon:  +48 601 146 703
E-mail:  szot@szot.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

autokarem na weekend czerwcowy do Bawarii
Słoneczna MAJÓWKA W HISZPANII w rewelacyjnych cenach!
Słoneczna MAJÓWKA W ALBANII w rewelacyjnych cenach!
Żywe Muzeum Obwarzanka
Obozy i Kolonie
Kolonie Letnie Bory Tucholskie
Wielkanoc na Kaszubach - w Ostrzycach
Białoruś - śladami Mickiewicza i wielkiej historii
AFRYKAŃSKIE WYPRAWY
Przewodnicy po Wrocławiu
Duszniki Zdrój przez cały rok. Od juniora do seniora
Nadmorksa majówka z Gitarą
wyjazdy na targi do Bawarii
Weekend / rodzina z małymi dziećmi / Rabka-Zdrój
Weekend/ rodzina z małymi dziećmi / Czorsztyn

Zasubskrybuj
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij