Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

LIKIER, PIWO I PRAGA

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2014-04-16 11:57:08
Data ważności:  2015-04-16

LIKIER, PIWO I PRAGA *** Karlove Vary, Pilzno, Praga 24.05.2014 - 27.05.2014 20.09.2014 - 23.09.2014 cena 739 zł 1 DZIEŃ Przejazd z przerwami do Karlowych Varów. Zakwaterowanie. Nocleg. 2 DZIEŃ Śniadanie, spacer po Karlovych Varach po największym w Czechach uzdrowisku, wizyta w sklepie firmowy wytwórni likerów " Becher" gdzie powstaje słynna Becherówka. Możliwość degustacji produkowanych likerów oraz dokonania zakupów w firmowym sklepie. Przejazd do Pilzna, Zwiedzanie lokalnego browaru gdzie produkowany Pilsner Urquell zwiedzamy browar + degustacja piwa ( dodatkowo płatna ) Browar mogą zwiedzać osoby które ukończyły 18 lat. Przewodnik podczas zwiedzania browaru mówi w języku czeskim lub angielskim. Czas wolny. Przejazd do hotelu w Pradze. Zakwaterowanie. Nocleg. 3 DZIEŃ. Śniadanie, zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, Zamek Praski, Hradczany, Katedra św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka z Wieżą Daliborką, Most Karola, Rynek i Ratusz, Zegar -Orloj", Plac Wacława, Mala Strana, Josefov- dzielnica żydowska. Rejs statkiem po Wełtawie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie i zakup pamiątek. Obiadokolacja w restauracji w Pradze ( opcjonalnie ). Wieczorem spektakl Światło i Dźwięk" pokaz grającej pokaz grającej Kriżkowej Fontanny. Powrót do hotelu. Nocleg. 4 DZIEŃ Śniadanie, wyjazd w stronę Polski. Po drodze czas na indywidualne zwiedzanie Ołomuńca. Rynek z Zabytkowymi i Wystawnymi Domami Pałacowymi, Gotycko-Renesansowy Ratusz. Słup Świętej Trójcy zabytek wpisany na listę UNESCO, Fontanny Ołomunieckie Zakończenie wycieczki w późnych godzinach wieczornych/nocnych. Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności, zwiedzania poszczególnych obiektów. Single bez dopłat! Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel. Cena zawiera: przejazd autokarem wc, klima, dvd, lub mikrobus, bus ( klimatyzacja )dostosowany do wielkości grupy,opiekę pilota na całej trasie przejazdu, 3 Noclegi, Nocleg w hotelach **/*** 3 śniadania. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 € Cena nie zawiera: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Czech oraz opłaty za, przewodników lokalnych 1200 koron/osoba zbieranych przez pilota w autokarze. Istnieje możliwość wykupienia pakietu obiadokolacji. 1 Obiadokolacje w restauracji w Pradze.Pozostałych wydatków osobistych nie ujętych w programie.

Ofertodawca

Firma:  Quality Travel
WWW:  strona www
Osoba:  Joanna Borkowska
Telefon:  22-290-30-30
E-mail:  rezerwacje1111@qtravel.com.plPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Wakacje we Włoszech Neapol
INDIE na różne sposoby
Mazury, domek 10-osobowy Jerutki
certyfikowany przewodnik po Trójmieście, Kaszubach i inne
Majówka w Karkonoszach!
Tłumacz języka włoskiego we Włoszech na spotkania biznesowe
Tłumacz włoskiego we Włoszech
Zestaw TOUR GUIDE (słuchawki turystyczne, whispers) WYNAJEM
autokarem na weekend czerwcowy do Bawarii
Pakiet Wielkanocny - spędź Święta w Bałtowie
Słoneczna MAJÓWKA W HISZPANII w rewelacyjnych cenach!
Słoneczna MAJÓWKA W ALBANII w rewelacyjnych cenach!
Żywe Muzeum Obwarzanka
Obozy i Kolonie
Kolonie Letnie Bory Tucholskie
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij