Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Hotel "Dębowiec"

Dział: Turystyka biznesowa


Data wstawienia:  2021-01-15 09:05:05
Data ważności:  2022-01-15

Hotel Dębowiec położony jest w pięknej, rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża gór - Dębowca i Szyndzielni, z dala od gwaru miasta a jednocześnie niedaleko od jego centrum. Należy do kompleksu Szyndzielnia resort. Hotel znajduje się ok. 1400 m od stacji kolei linowej Szyndzielnia oraz 800 m od Ośrodka Dębowiec. Usytuowanie hotelu i dobre drogi pozwalają na komfortowy dojazd od strony Katowic, Cieszyna, Krakowa i Żywca. Z dworców PKP i PKS można dojechać autobusem nr 7 i 8. Centrum konferencyjne Hotelu Dębowiec oferuje 3 nowocześnie urządzone klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Przed salami znajduje się duże foyer, które pomieści kilkadziesiąt osób. Kompleks posiada aneks, w którym mogą być przygotowywane napoje i przekąski. Każda z sal spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa, a także sanitarne, oświetleniowe, akustyczne i jakościowe. Standardowe wyposażenie sal to: ekran, tablica typu flipchart, TV, video, DVD, nagłośnienie i mikrofony, bezprzewodowy dostęp do Internetu, szatnia, rolety zaciemniające, rzutnik multimedialny, laptop. Największa z sal - Lazurytowa o powierzchni 340 m2 pomieści do 220 osób w zależności od układu. Sala przystosowana jest zarówno do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, jak i przyjęć okolicznościowych. Dodatkowym atutem sali jest osobne wejście z otwartym tarasem. Średnia sala - Szafirowa o powierzchni 30 m2 idealna jest dla grup 16 osobowych. W ustawieniu konferencyjnym mieści do 20 osób. Mała sala - Turkusowa o powierzchni 30 m2 dobrze nadaje się do spotkań czy szkoleń w grupach do 10 osób. W pobliskim Ośrodku Doskonalenia Zawodowego znajduje się 5 sal wykładowych oraz sala informatyczna dostępnych dla gości hotelu Dębowiec. Wszystkie obiekty usytuowane są w jednym chronionym kompleksie spółki ZIAD Bielsko-Biała S.A.

Ofertodawca

Firma:  ZIAD S.A
WWW:  strona www
Telefon:  +48609303750
E-mail:  z.faruga@ziad.bielsko.plPowrót do działu Turystyka biznesowaPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Lubelskie Spacery Rowerowe
bus dostosowany do COVID 19
Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness
Crown Piast Hotel & SPA
Pokoje gościnne u Kuby Jelenia Gora
Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia
GRECJA 2021
**Rejsy do największych kurortów w EGIPCIE**
Apartamenty bezposrednio nad Adriatykiem- Italia
Domki holenderskie z klimatyzacją blisko morza
Andorra Snow Festival - najlepsze narty pod słońcem!
Wczasy zimowe, narty w Alpach
Narty we Włoszech Bormio
Ubezpieczenie obejmujące pandemię, w tym Covid-19
Ubezpieczenie obejmujące pandemię, w tym Covid-19
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij