Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Kortunal - turystyka dla szkół, dla biznesu, na wakacje!

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2013-09-29 18:15:27
Data ważności:  2014-09-29

Nasza oferta to imprezy oparte na wielkiej przygodzie, klimacie i adrenalinie. Organizujemy wycieczki szkolne, imprezy biznesowe oraz wakacyjne obozy dla młodzieży, a w ramach imprez nasi uczestnicy mogą spróbować zjazdów na linach, wspinaczki, wypraw w ruiny starych fortów i do średniowiecznych sztolni, zajęć survivalowych, mogą obejrzeć walki średniowiecznych wojów, wziąć udział w warsztatach średniowiecznego rzemiosła, tańca czy nauce łucznictwa lub walki mieczem. Nasze wyjątkowe na skalę kraju obozy wakacyjne Silberberg to poprowadzona z rozmachem 10-dniowa gra fabularna w klimacie fantasy, wg stworzonego przez nas autorskiego systemu gry. Działalność na rynku prowadzimy od 1998 r., na podstawie Zezwolenia Wojewody Dolnośląskiego na Działalność Turystyczną nr 48/Z/2002. Od początku istnienia firmy nieprzerwanie organizujemy wycieczki, obozy, integracje, kursy szkoleniowe. W międzyczasie wspólnie z przyjaciółmi założyliśmy organizację - drużynę rekonstrukcji historycznej "Villsvin Hird" , która wzbogaciła nasze zajęcia historyczne, stworzyliśmy obozy fabularne "Silberberg" oparte na naszym autorskim systemie gry LARP w terenie (to jedyne takie obozy w Polsce) oraz wybudowaliśmy bazę noclegową "Warownia", która rozpoczęła działalność wiosną 2013 roku. Staramy się, aby działalność naszej firmy przynosiła naszym klientom to, czego oczekują - prawdziwą przygodę, wrażenia, których się nie zapomina, radość z pokonywania słabości, euforię zdobywanych szczytów, zachwyt pięknem przyrody i zadumę nad tajemnicami historii. A nam samym satysfakcję z pracy :) Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na http://kortunal.com :)

Ofertodawca

Firma:  Kortunal-turystyka i porzygoda
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  właściciel Magdalena Baraniak
Telefon:  604755659
E-mail:  biuro@kortunal.comPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
Wczasy w Pogorzelicy 11 Dni Ośrodek-Familijni
Sylwester w GRECJI-Leptokaria
Wczasy z Gwiazdami-Jacek Silski/Mona Lisa
Wczasy w Pogorzelicy 11 Dni Ośrodek-Familijni
Wykorzystaj #bonturystyczny na transport wycieczki variustur
Trekking na Gran Paradiso 4061 Alpy Graickie Włochy
GRAND HOTEL NEUM&SPA 4* BiH
Domki letniskowe w Bobolinie
mielno-morze,jezioro
Wolne pokoje od 16.08. Beskid Sądecki
Sprzedam działkę na Mazurach z linią brzegową jeziora
Wypożyczalnia kajaków w Miliczu - Skajfan
Pensjonat SOLANNA w Solcu - Zdroju
Pokoje gościnne
WYPOCZYNEK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij