Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

gazeta internetowa o Polsce dla niemieckich turystów

Dział: Inne


Data wstawienia:  2005-11-10 16:28:52
Data ważności:  2006-11-10

Promocja na rynkach niemieckojęzycznych Niemieccy turyści przejawiają rosnące zainteresowanie Polską jako krajem urlopu. Podstawowym utrudnieniem w rozwoju ruchu turystycznego jest bariera językowa oraz niedostępność ciekawej rzetelnej i dogłębnej informacji krajoznawczej dla turysty. Poprzez niniejszy portal internetowy, chcielibyśmy dać polskim firmom świadczącym usługi turystyczne i medyczne możliwość przedstawienia się potencjalnym gościom z Niemiec . Łączymy zadania zakładając, że turyści niemieccy przyjeżdżają nie tyle do hotelu, lecz przede wszystkim do regionu turystycznego. Oferujemy im ciekawie podaną, prawdziwą i wartościową informację krajoznawczą w powiązaniu z reklamą lokalnych usługodawców. Szczególną zaletą naszej firmy jest fakt, iż redakcja tekstów wykonywana jest przez niemieckiego dziennikarza oraz wieloletniego pracownika polsko-niemieckiej turystyki, znającego specyfikę niemieckich urlopowiczów i ich upodobania, dzięki czemu opisy lokalnych atrakcji turystycznych mogą być dokładniej ukierunkowane. Artykuły w cenie (trzy): Tematy wybiera wspólnie pol-media i dział marketingu kontrahenta. Ofertę portalu turystycznego www.urlaubsland-polen.info można także znaleźć na portalu www.wellness-polen.info.

Ofertodawca

Firma:  pol-media
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Prezes Maik VeitPowrót do działu InnePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Nocleg w Krakowie
OFERTA DLA SENIORÓW
Turnus wypoczynkowo-rehabilitacyjny w Lądku-Zdroju
Noclegi u Polaków za granicą
Wynajem busa 20-osobowego z kierowcą
Hotel Nowa Panorama
Wycieczki w Tatry i inne góry
Noclegi w Zielonej Górze
Wakacje lub pielgrzymka pod Wezuwiuszem
"DORIAN BUS" Transport
Rzym, Watykan i Monte Cassino
Włochy pielgrzymka 7 dni
Mazury, dom letniskowy nad jeziorem
Marina Jermak Wielkie Jeziora Drawskie
Przewodnik po Poznaniu i Gnieźnie Szlaku Piastowskim
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij