Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Wczasy nad Jeziorem Białym k/Włodawy

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2006-12-18 10:09:17
Data ważności:  2007-12-18

Jeśli pragną Państwo: -aktywnie spędzić czas wśród jezior i lasów, -odpocząć od codziennych obowiązków w ciszy i spokoju, -poznać interesujące atrakcje Okuninki i jej okolic serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka "Sanvit" w Okunince k/Włodawy. Ośrodek położony jest nad Jeziorem Białym - w sercu jednego z najpiękniejszych miejsc Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Otoczony sosnowym lasem znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora i ok. 1,5 km od szlaku komunikacyjnego Chełm-Włodawa. Bliskość jeziora, malownicze usytuowanie wśród lasów, a także znakomite wyposażenie obiektu w bazę hotelową, gastronomiczną i rekreacyjną stanowią gwarancję udanego wypoczynku. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy: -komfortowe pokoje gościnne 1, 2, 3 ,4 -osobowe z pełnym węzłem sanitarnym -domki campingowe 3 (4) -osobowe, -nowoczesną stołówkę z kominkiem serwującą smaczne, domowe posiłki (zapewniamy całodzienne wyżywienie), przestronny parking. Naszym atutem jest strzeżona plaża z 2 pomostami i wypożyczalnią sprzętu wodnego /kajaki, rowerki wodne/. Dzieci pod opieką ratownika mogą korzystać ze sprzętu i pobierać lekcje pływania Oferujemy Państwu również: -zaplecze rekreacyjno-sportowe-tenis stołowy, skakanki, piłki, sprzęt do gier sportowych, boisko do siatkówki, -plac zabaw, świetlica dla najmłodszych, -możliwość nauki jazdy konnej, -pomoc w organizacji ognisk i wieczorków przy kominku, dyskotek-dysponujemy własnym sprzętem nagłaśniającym i audiowizualnym (telewizja kablowa, video, sprzęt muzyczny i oświetleniowy), -pomoc w organizacji wycieczek i zwiedzania atrakcji turystyczno-krajoznaczwczych Okuninki m.in.: Włodawy, Chełma, Izby pamięci w Sobiborze, Unikalnego Poleskiego Parku Narodowego, Sobiborskiego Parku Krajobrazowego. Organizujemy: -wczasy rodzinne, -"Zielone Szkoły" i kolonie dla dzieci, -kursy, szkolenia, konferencje, -pobyty weekendowe.

Ofertodawca

Firma:  CPZ "SANVIT" Okuninka
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Kierownik Arkadiusz Banasiewicz
Telefon:  (22) 649-61-61
E-mail:  okuninka@sanvit.euPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
SYLWESTER W TORUNIU Z DOJAZDEM AUTOKAREM
Hanzeatycka Lubeka- zwiedzanie i jarmarki
PAKIET SYLWESTROWY W TORUNIU Z DOJAZDEM ZE SZCZECINA
Całoroczny apartament w Kołobrzegu
Mamy autobusy na każdą okazję
ŚWIĘTA W GÓRACH
Mazury, domn
Mazury, komfortowy dom letniskowy Masuria Miracle
Apartamenty Szklarska poreba
wypoczynek park krajobrazowy doliny SŁUPI
Wakacje, pielgrzymka, podróż poślubna; Wlochy Poludniowe
Hotel Olsztyn SAK
Noclegi "Przedpole"
WYNAJEM AUTOKARÓW
Nocleg w obiekcie sportowo-rekreacyjnym
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij