Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

SUPER OKAZJA!! BEATYFIKACJA - 28.04 - 03.05 - POTWIERDZONA!!

Dział: Wypoczynek za granicą autobusem


Data wstawienia:  2011-03-25 11:21:41
Data ważności:  2012-04-25

IMPREZA POTWIERDZONA!! BEATYFIKACJA JANA PAWŁA II Rzym - Monte Cassino - Padwa - Wenecja 28.04. - 03.05.2011 Cena: 950 pln/os. IMPREZA POTWIERDZONA!! PROGRAM: DZIEŃ 1: 28.04. Wyjazd o godz. 15.00. Przejazd tranzytowy do Włoch przez Czechy i Austrię. W trakcie przejazdu przerwa w Znoymo na terenie Czech. DZIEŃ 2: 29.04. Przyjazd do Wenecji. Rejs tramwajem wodnym do Placu Św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Mostu Rialto, spacer ulicami Wenecji. Czas wolny ok. 1 godziny. Obiadokolacja i nocleg w ok. Rimini. DZIEŃ 3: 30.04. Śniadanie. Zwiedzanie Padwy: Bazylika Św. Antoniego, spacer ulicami uniwersyteckiego miasta. Obiadokolacja i nocleg w ok. Rimini - nocny wyjazd ok. godz. 2.00 do Watykanu. DZIEŃ 4: 01.05. Śniadanie. WATYKAN - BEATYFIKACJA JANA PAWŁA II. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra. Przyjazd na Monte Cassino, zwiedzanie: Cmentarz Żołnierzy Polskich i Klasztor. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rimini w Gatteo a Marre nad morzem. DZIEŃ 5/6: 02./03.05. Wyjazd do kraju. Przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych. ŚWIADCZENIA zawarte w cenie: • przejazd autokarem: klimatyzacja, wc, video, barek (wyjazd z Wrocławia) • 3 noclegi w pensjonatach, pokoje 2,3 i 4-os. z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje • opieka pilota wycieczek • ubezpieczenie NW i KL. CENA nie zawiera: Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów ok.40 euro, Wjazd do Rzymu, Wenecja, przewodnik po Rzymie-1dzień, słuchawki, parkingi, tramwaj wodny w Wenecji. IMPREZA POTWIERDZONA!! Szczegóły, informacje, rezerwacje: Biuro Podróży HORYZONT ul. Kuźnicza 11/13 50-148 Wrocław tel./fax 71/343 08 69 kom. 792 097 364 horyzont.travel@gmail.com agnieszka.horyzont@gmail.com GORĄCO POLECAMY !!

Ofertodawca

Firma:  Biuro Podróży HORYZONT
WWW:  strona www
Przedstawiciel:  specjalista ds. turystki Agnieszka Jędro
Telefon:  792 097 364
E-mail:  agnieszka.horyzont@gmail.comPowrót do działu Wypoczynek za granicą autobusemPowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyceryba maślana
Zakopane Domki Wisienka
ORIENTALNY MISZ-MASZ
Noclegi Świętokrzyskie W Dolinie Wilkowskiej,, Pod Jeleniami
Mazury -piękna posiadłość
Domek drewniany całoroczny
WYJAZDY NA PLAŻĘ
Spływy kajakowe
Tani transport do Berlina i inne lotniska
Tani transport do Berlina i inne lotniska
Tanie Transfery na Lotniska i nie tylko
W I E L K A N O C W P R O W A N S J I 2 0 2 3
Mazury, dom komfortowy całoroczny zaprasza
RZYMSKIE WAKACJE
Gabi domki oraz pokoje blisko morza
domki oraz pokoje blisko morza
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij