Internetowe Targi Turystyczne
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ofert. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

WAKACYJNE WARSZTATY DLA DZIECI

Dział: Wypoczynek w Polsce


Data wstawienia:  2007-04-02 15:12:58
Data ważności:  2007-05-25

WAKACYJNE WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU 8-12 LAT! Drodzy rodzice ! W dniach 19.08.2007 do 01.09.2007 (Sobota) w Pupkach koło Olsztyna odbędą się wakacyjne warsztaty dla dzieci pod opieką psychologów, jak i osób zajmujących się sztuką, teatrem, plastyką. Zapewniamy wszechstronny rozwój Twojego dziecka, doskonałą opiekę, bardzo ciekawą organizację czasu. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zadowolone, a Ty rodzicu nie będziesz musiał martwić się o jego bezpieczeństwo! Zakwaterowanie w domku z czerwonej cegły z 1910 r. we wsi Pupki. Dom otoczony jest wzgórzami, kwitnącymi łąkami, lasami i jeziorami. Nie ma u nas TV, video, komputerów - my od tego odpoczywamy! Wokół domu jest dużo zieleni, terenu do odpoczynku aktywnego bądź leniwego w hamaku. Tuż obok jest małe boisko do siatkówki, piłki nożnej i badmintona. Wokół lasy pełne poziomek i grzybów. W domu mamy 4 pokoje - 2, 4, 5 osobowe ( z kominkiem) na dole i 6, 8 osobowe na poddaszu, łazienka z dwoma prysznicami, jadalnię piecem i wielkim brzozowym stołem. Wyżywienie trzy razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) + podwieczorek. Nie jemy chipsów ani lodów. Wszystkie posiłki są przygotowywane na wiejskiej kuchni. Rodzice sami przywożą dzieci, a potem je odbierają po to, by móc zobaczyć warmiński dom, w którym będą mieszkały dzieci. Na koniec planujemy wernisaż prac Pupkowiczów oraz przedstawienie teatralne dla rodziców. Zdjęcia domu można obejrzeć na stronie: www.wakacje-na-wsi.pl W programie przewidujemy: - lepienie z gliny - robótki ręczne z papieru mache, - robienie latających smoków, - malowanie na koszulkach, - wyjścia nad jezioro, - sporty łąkowo- leśne, gry i zabawy, - pidżama party, dni leśne - dni piękności, wspólne, wieczorne czytanie książek, - wieczorne wyprawy leśne, gra w pojo, - wieczorne ogniska, wieczorne dyskoteki, - gry w podchody, - wyjście do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie można zobaczyć: krowy, konie, świnie, kozy, kury, - zajęcia z dramy, teatr animacji, pantomima, - teatrzyk kukiełkowy, tańce flamenco, - na koniec wernisaż prac Pupkowiczów i wspólny występ teatralny, - budowanie szałasów, - turniej sportowy: piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, -wędkowanie własnoręcznie robionymi wędkami. Cena: 1350 zł. (zaliczkę w wysokości 300 zł prosimy wpłacić do 15 maja 2007r., na konto podane poniżej Chętne osoby prosimy o kontakt na numer telefonu lub e-maila: Pani Magda Kapral 0 508 120 825, e-mail: mkapral@op.pl Pani Aleksandra Głuszniewska 0 696 017 155, e-mail: oleandra0@poczta.onet.pl Nr konta: 82 1140 2004 0000 3502 3953 9948 Magdalena Kapral W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem "Pupki 2007" oraz termin warsztatów.

Ofertodawca

WWW:  strona www
Przedstawiciel:  Aleksandra Głuszniewska
Telefon:  696 017 155
E-mail:  oleandra0@poczta.onet.plPowrót do działu Wypoczynek w PolscePowrót do listy działów

Zgłoś problem z tą stroną »

ryba maślana
przewodnik sudecki
GrapeTown-Zielona Góra - B&B - Konferencje - SPA
FERIE 2020 - 50 m od SkiSrena Szrenica
Boże Narodzenie u podnóża Szrenicy
Konsulat świętego Mikołaja w Kętrzynie
Zimowy wypoczynek w Krynicy-Zdrój
Komleks Rekreacyjno Wypoczynkowy LeskoSki
7.09.2019 Kazimierski Park Krajobrazowy i Wąwozy Lessowe
Chorwacja Drvenik Last Minute
Villa Plaza - nocleg w Warszawie
Grecja - Psathopyrgos - Peloponez
Lazurowe Wybrzeże - Port Grimaud -Jesień
Polski przewodnik po Los Angeles i okolicach zaprasza
Wycieczki fakultatywne w Turcji
Noclegi, pokoje gościnne Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice
» Wypoczynek w Polsce
» Wypoczynek za granicą dojazd własny
» Wypoczynek za granicą autobusem
» Wypoczynek za granicą samolotem
» Wypoczynek za granicą inny
» Przewozy osobowe
» Turystyka biznesowa
» Oferta gastronomiczna
» Inne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij